شناسهٔ خبر: 22887462
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا

سرپرست تیم والیبال کن: سرمربی سالوت بازی معوقه را نپذیرفت از لیگ انصراف دادیم!

نوشین محمدی، مخالفت ژیلا فروغی سرمربی تیم سالوت برای برگزاری دیدار معوقه را دلیل انصراف تیم کن از رقابت‌های لیگ برتر والیبال عنوان کرد.

سرپرست تیم والیبال کن تهران در گفت و گو با ایسنا، پس از انصراف تیمش از رقابت‌های لیگ برتر والیبال بانوان، بیان کرد: به دلیل ناقص بودن مدارک بازیکنان دور روز قبل از بازی تیم در هفته نخست لیگ برتر والیبال بانوان، از ژیلا فروغی سرمربی تیم سالوت تهران درخواست کردیم با دیدار معوقه موافقت کند اما نمی‌دانم چرا قبول نکرد و ما مجبور شدیم از لیگ انصراف دهیم.

محمدی در ادامه افزود: دیدار دو تیم رایکا تهران و بهنمیر نیز معوقه اعلام شد چرا که تیم بهنمیر با بازی معوقه مقابل رایکا موافقت کرد اما نمی‌دانم فروغی چرا با برگزاری دیدار معوقه موافقت نکرد و در نهایت از لیگ انصراف دادیم.

او در پاسخ به این سوال که چرا به خاطر یک دیدار، انصراف از لیگ برتر را اعلام کردند؟ گفت: زمانی که فروغی نپذیرفت یک بازی معوقه شود دیگر چه چیزی را ادامه دهیم؟

به گزارش ایسنا، شانزدهمین دوره لیگ برتر والیبال بانوان در حالی از امروز (پنج‌شنبه) آغاز شد که طبق اعلام برنامه اولیه باید چهار بازی برگزار می‌شد اما فقط دو بازی برگزار شد. دیدار دو تیم رایکا تهران و بهنمیر مازندران با موافقت بهنمیر معوقه اعلام شد و با انصراف تیم کن از رقابت‌ها بازی دو تیم کن و سالوت تهران برگزار نشد.

انتهای پیام