شناسهٔ خبر: 22875421
نسخه قابل چاپ منبع: فدراسیون شنا

جام سرداران شهید آذربایجان/

تکلیف فینالیست‌های روز دوم مسابقات شنا بین المللی دختران تبریز هم مشخص شد

فینالیست های روز دوم مسابقات شنای بین المللی مسافت کوتاه دختران جام سرداران شهید آذربایجان در رده های سنی ۱۱-۱۲ و ۱۳-۱۴ سال معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ رقابتهای دختران پنجمین دوره مسابقات بین المللی شنا جام گرامیداشت سرداران شهید آذربایجان از دیروز(سه‌شنبه) با حضور  ۸ تیم منتخب استانهای کشور و تیم‌های جمهوری آذربایجان، جمهوری ارمنستان و سوریه در شهر تبریز آغاز شد. این رقابت‌ها امروز(چهارشنبه) با برگزاری مرحله مقدماتی ۵ ماده در دو رده سنی پیکیری شد.

با برگزاری مرحله مقدماتی روز دوم مسابقات شنای بین المللی مسافت کوتاه دختران “جام سرداران شهید آذربایجان” به میزبانی شهر تبریز، فینالیست های ۵ ماده ۱۰۰ متر کرال پشت ، ۵۰ متر پروانه ، ۲۰۰ متر آزاد ، ۱۰۰ متر مختلط انفرادی و ۴در۵۰ متر مختلط تیمی رده های سنی ۱۱-۱۲ و ۱۳-۱۴ سال  معرفی شدند.

 

  • ماده ۱۰۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۱-۱۲ سال :

یاسمن صادقی ، سیده آیناز هاشمی ، سوزانا گریگوریان( ارمنستان) رومینا میرزایی و ارمینا قیاس ابادی فینالیست شدند.

 

  • ماده ۱۰۰ متر کرال پشت  رده سنی ۱۳-۱۴ سال :

مریم شیخ علیزاده ، مژده رمضانعلی ، غزل صبوری ، الماز علیوا ( جمهوری آذربایجان) و ثنا بخشی فینالیست شدند.

 

  • ماده ۱۰۰ متر مختلط انفرادی رده سنی ۱۱-۱۲ سال :

ایان کلانتراوا ( ارمنستان) ، مارال مزلگانی ، مهلا نواده خزل ، روژان الهی ، لوسینا واسلیان ( ارمنستان) فینالیست شدند.

 

  • ماده ۱۰۰ متر مختلط انفرادی رده سنی ۱۳-۱۴ سال :

ژینا گرجی ، الاها رجیوا ، مریم شیخ علیزاده ، پگاه لطیف پور و اینانا سلیمان( سوریه) فینالیست شدند.

 

  • ۵۰ متر پروانه رده سنی ۱۱-۱۲ سال :

مارال مزلگانی ، روژان الهی ، ییوا کارپتیان ( ارمنستان) ، سادت نیاکان ، الن مرادیان ( ارمنستان) فینالیست شدند.

 

  • ماده ۵۰ متر پروانه  رده سنی ۱۳-۱۴ سال :

الاها رجیوا ( آذربایجان) ، وارسنیک منوچاریان ( ارمنستان) ، مریم شیخ علیزاده ، ژینا گرجی ، روزا راهبار فینالیست شدند.

 

  • ماده ۲۰۰ متر آزاد رده سنی ۱۱-۱۲ سال :

روژان الهی ، ما صنم زرات بصیر ، مارل مرزگانی ، سیده ایناز هاشمی ، نگین چاپانوری فینالیست شدند.

 

  • ماده ۲۰۰ متر آزاد  رده سنی ۱۳-۱۴ سال :

وارسنیک منوچاریان ( ارمنستان) ، مریک شیخ علیزاده ، الماز علیوا ، روزا راهبار، دینا امیر اسدی فینالیست شدند.

 

  • ماده ۴در۵۰ متر مختلط تیمی رده سنی ۱۱-۱۲ سال :

تیمهای منطقه۲ الف ، منطقه ۲ ب ، ارمنستان ، منطقه۴ ، منطقه۵ فینالیست شدند.

 

  • ماده ۴ در ۵۰ متر مختلط تیمی  رده سسنی ۱۳-۱۴ سال :

منطقه ۲ الف ، جمهوری آذربایجان ، منطقه ۲ ب ، ارمنستان و سوریه فینالیست شدند.

 

 

 

انتهای پیام