شناسهٔ خبر: 22640760
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

احتمال اعتصاب و لغو یک بازی لیگ برتر والیبال

در شرایطی كه از ساعتی دیگر دو تیم شمس و هاوش باید در هفته هشتم به مصاف هم بروند، به نظر می‌رسد برگزاری این دیدار قطعی نیست.

احتمال اعتصاب  و لغو  یک بازی لیگ برتر والیبالبه گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،، هفته هشتم لیگ برتر والیبال ایران از ساعتی دیگر آغاز خواهد شد و این در حالی است كه خبرهای خوبی از گنبد به گوش نمی‌رسد.


تیم هاوش گنبد در این هفته از مسابقات باید از تیم شمس تهران میزبانی كند، اما به نظر می‌رسد بازیكنان هاوش در حركتی اعتراض آمیز عنوان كرده‌اند كه در دیدار با شمس به میدان نمی‌روند!


بازیكنان این تیم عنوان كرده‌اند كه به دلیل دریافت نکردن مطالبات خود از سوی مدیران و مسئولان تیم هاوش حاضر به بازی نخواهند بود.


واحدی، سرپرست تیم هاوش گنبد در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان عنوان كرد: كه یک ساعت دیگر تصمیم نهایی درباره این بازی گرفته خواهد شد. این در حالی است كه اصلا بعید نیست هاوشی‌ها به میدان نروند.


تیم گنبد كه رقابت‌های لیگ برتر را با عنوان ایرانیان گنبد آغاز كرد، بعد از مدتی و انصراف حامی مالی قبلی با حمایت هاوش در لیگ باقی ماند. به نظر می رسد این حامی مالی نیز اقدامی در راستای بهبود وضعیت این تیم نكرده است.


گنبدی‌ها در هفته دوم لیگ نیز به دلیل مشكلات مالی مقابل كاله آمل به میدان نرفتند و اگر در این مسابقه نیز بازی نكنند بر اساس آیین‌نامه لیگ از این رقابت‌ها كنار گذاشته می‌شوند.


انتهای پیام/


طغیان بازیكنان گنبد پیش از دیدار با شمس