شناسهٔ خبر: 21353442
نسخه قابل چاپ منبع: فدراسیون بسکتبال

دوره ارتقا داوری درجه دو به یک بسکتبال به اتمام رسید

photo 2017-09-13_17-59-35

 

 

دوره ارتقا داوری درجه یک بسکتبال کشور با حضور ناظرین فدراسیون به میزبانی شهر خرم آباد با انجام مراحل مختلف تستهای اختصاصی و امتحان کتبی و انگلیسی به نقطه پایان رسید

 

کلاس ارتقا داوری درجه یک بسکتبال در شهر خرم آباد به مدت سه روز از یکشنبه ۱۹ شهریورماه جاری در سالن شهید چاغروند مجموعه تختی خرم اباد صورت پذیرفت .

 این دوره با حضور و نظارت مستقیم امیر حسین واحد پور بعنوان رئیس کمیته داوران فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران و همچنین ورژ ابکاریان و مهدی آقاجانی داوران بین المللی کشور بعنوان مدرسین این کلاس برگزار گردید .

در این کلاس بیش از ۴۰ داور برای ارتقا درجه خود از تمام استانهای ایران حضور یافتند که در صورت گذراندن موفق تست آمادگی جسمانی و همچنین گرفتن نمره قبولی از تست قضاوت و امتحان کتبی و انگلیسی به دریافت کارت درجه یک داوری کشور نایل خواهند شد .

 در روز پایانی این دوره فرزاد رستمی رییس هیات بسکتبال استان لرستان با امیر حسین واحد پور رییس کمیته داوران فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران دیدار نموده و به تبادل نظر در زمینه های مختلف پرداختند .

حضور ۹ داور برای ارتقا درجه خود از شهر های مختلف استان لرستان بیانگر توجه داوران جوان استان به پیشرفت و ترقی در این تخصص دارد .