شناسهٔ خبر: 21353407
نسخه قابل چاپ منبع: فدراسیون تکواندو

لشکری: هیات تهران یک شب به یادماندنی را در تاریخ تکواندو ثبت کرد

لشکری: هیات تهران یک شب به یادماندنی را در تاریخ تکواندو ثبت کردشناسه خبر: 48993   چهارشنبه 22 شهريور 1396 - 17:55

دبیر هیات تکواندو استان تهران گفت: از روزی که فدراسیون تکواندو میزبانی مراسم بزرگداشت روز جهانی تکواندو را به هیات تهران واگذار کرد تمام نیروهایمان را بسیج کردیم تا یک شب به یادماندنی را رقم بزنیم.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان تهران، مسعود لشکری دبیر هیات تکواندو استان تهران در خصوص مراسم بزرگداشت روز جهانی تکواندو که به میزبانی هیات تهران برگزار شد، اظهار کرد: مراسم روز جهانی تکواندو هر سال در کشورهای مختلف برگزار می شود، در ایران سال ها این مراسم در مناطق مختلف برگزار می شد، اما امسال فدراسیون، میزبانی برگزاری مراسم روز تکواندو را به هیات تهران واگذار کرد و ما توانستیم باشکوه ترین مراسم را در طول این سال ها برگزار کنیم.

وی در ادامه گفت: از روزی که مسئولیت میزبانی را برعهده گرفتیم همه نیروهایمان را بسیج کردیم تا جشنی شایسته تکواندو کشور برگزار کنیم و فکر می کنم باتوجه به بازتاب ها از عهده این مهم به خوبی برآمده ایم و جشنی باشکوه با حضور حدود ۲۰۰۰ نفر اعم از قهرمانان، تکواندوکاران، پیشکسوتان و آحاد مردم برگزار کردیم.

دبیر هیات تکواندو استان تهران درباره انتخاب دریاچه شهدای خلیج فارس به عنوان مکان برگزاری جشن توضیح داد: تاکید هیات تهران بر این بود که در مکانی این جشن را برگزار کند که علاوه بر خانواده تکواندو عموم مردم هم بتوانند در آن شرکت کنند، به همین دلیل جاهای مختلفی را شناسایی کردیم و در نهایت دریاچه شهدای خلیج فارس به عنوان بهترین گزینه انتخاب شد.

وی با اشاره به غرفه هایی که در کنار این مراسم برپا شده بود، گفت: هیات تکواندو تهران در محل برگزاری مراسم روز جهانی تکواندو غرفه هایی را نیز برپا کرده بود از جمله طرح زکات، نفس قهرمان و بسیج که از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی هم غافل نباشیم.

لشکری اضافه کرد: تجلیل از خانواده شهید تکواندوکار مدافع حرم، شهید خواجه صالحانی و همچنین پخش کلیپی از شهید محسن حججی از برنامه های ویژه جشن بود که مورد استقبال قرار گرفت، هچنین تجلیل از کیمیا علیزاده، اعضای تیم ملی بانوان ، ملی پوشان دختر اعزامی به پنجمین دوره هنرهای رزمی ، تقدیر از قهرمانان استان تهران، اجرای فرم پومسه، مبارزه خردسالان، اجرای نمایش هان مادانگ، اجرای خواننده و … از جمله برنامه هایی بودند که یک شب به یاد ماندنی را رقم زدند.

دبیر هیات تکواندو استان تهران در بخش پایانی صحبت هایش از فدراسیون تکواندو، حامیان مالی مراسم، اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، کمیته ها، رؤسای هیات ها، مدیران و پرسنل هیات تهران که برای برگزاری این مراسم ما را یاری کردند تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد جشن روز جهانی تکواندو در سال های آینده نیز هرچه باشکوه تر از امسال برگزار شود.