شناسهٔ خبر: 21351890
نسخه قابل چاپ منبع: فدراسیون تکواندو

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران؛

هیات تکواندو تهران میزبان خوبی برای روز جهانی تکواندو بود

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران؛
هیات تکواندو تهران میزبان خوبی برای روز جهانی تکواندو بودشناسه خبر: 48973   چهارشنبه 22 شهريور 1396 - 16:08

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در مراسم روز جهانی تکواندو گفت: از هیات تکواندو تهران برای برگزاری این مراسم باشکوه تشکر می کنم، این مراسم ها باعث می شود ورزشکاران مدال آور بین المللی شناسایی و قدردانی شوند.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان تهران، رضا گل محمدی در مراسمی که به مناسبت روز جهانی تکواندو به میزبانی هیات تهران برگزار شده بود، گفت: یک روز در تقویم جهانی به نام تکواندو ثبت شده است و من از هیات تهران به خاطر برگزاری جشنی با این عظمت برای بزرگداشت این روز تشکر می کنم، این مراسم ها باعث می شود از ورزشکاران مدال آور بین المللی قدردانی شود.

وی تاکید کرد: ثبت روزهای ورزشی در تقویم جهانی به نام رشته های ورزشی، به پویایی و نشاط آن رشته ورزشی کمک خواهد کرد.

گل محمدی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: یکی از برنامه های مهم اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، ایجاد موزه برای شخصیت های مدال آور ورزش این استان است، با ایجاد این موزه مدال ها و افتخارات این قهرمانان را در معرض دید عموم قرار می دهیم که اتفاق بزرگی است.

وی افزود: در حال حاضر کتابچه ورزشکاران شهید استان تهران در حال تدوین است و تا پایان شهریورماه چاپ و توزیع می شود. در این کتابچه ورزشی، افتخارات بیش از ۱۵۰ شهید دفاع مقدس و مدافع حرم منتشر می شود.