شناسهٔ خبر: 20412673
نسخه قابل چاپ منبع: افکارنیوز

واکنش آندرانیک به شایعه خداحافظی از فوتبال

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران می گوید تصمیمی برای خداحافظی از فوتبال ندارد.

به گزارش افکارنیوز،

آندرانیک تیموریان شاید سرشناس ترین بیرون مانده فوتبال ایران در فاصله 10 روز تا شروع لیگ باشد. تیموریان که فصل گذشته پیراهن ماشین سازی و نفت تهران را بر تن کرد، در این باره می گوید: در فصل گذشته سال خوب و بدی را داشتم. در ماشین سازی شرایط مورد علاقه من ایجاد نشد اما در نفت تهران شرایط خوبی داشتم. شاید اگر بازی های این تیم پخش می شد، مخاطبان نیز متوجه این موضوع می شدند. ما در نهایت به عنوان قهرمانی جام حذفی رسیدیم ولی در نهایت با پایان فصل با سلیقه مربیان، نفت تهران را ترک کردم.


عدم امضای قرارداد تیموریان با تیم جدید باعث شده تا شایعاتی پیرامون خداحافظی او منتشر شود. شایعاتی که البته آندو آنها را از اساس کذب می داند و درباره آن می گوید: ضمن احترام به تمامی رسانه‌ها از آنها می خواهم از انتشار خبر بی منبع خودداری کنند. من حاضر هستم و اگر فردی سوالی دارد، برای خود من مطرح کند. نمی دانم چرا برخی این خبر بی اساس را منتشر کرده اند اما من تصمیمی برای خداحافظی ندارم و در صورتی که این اخبار کذب تکرار شود، برخلاف میل باطنی ام مجبور می شوم از طریق مراجع قضایی این شایعه سازی ها را پیگیری کنم.


تیموریان در پایان درباره آخرین شرایط خود در فصل آینده فوتبال ایران گفت: هنوز فصل نقل و انتقالات به پایان نرسیده است و طی روزهای آینده تصمیم نهایی خودم را برای انتخاب تیم اعلام خواهم کرد.