شناسهٔ خبر: 20410177
نسخه قابل چاپ منبع: فدراسیون فوتبال

به منظور میزبانی رقابتهای مقدماتی قهرمانی فوتسال آسیا- تبریز

نشست هماهنگی مسئولین فدراسیون و استان آذربایجان شرقی برگزار شد نشست هماهنگی مسئولین فدراسیون و استان آذربایجان شرقی دقایقی پیش به منظور میزبانی رقابتهای مقدماتی قهرمانی فوتسال آسیا در تبریز به پایان رسید.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، رقابتهای مقدماتی قهرمانی فوتسال آسیا به میزبانی تبریز از 23 مهر ماه با حضور تیم های ایران، ازبکستان، نپال، قرقیزستان، ترکمنستان، تاجیکستان و افغانستان برگزار می شود.
در این نشست مسئولین فدراسیون فوتبال در خصوص برگزاری مسابقات، روند آماده سازی و اسکان تیم ها و مسئولین کنفدراسیون فوتبال آسیا، بازدید از امکانات مجموعه پور شریفی، موارد مربود به امور پزشکی، IT، رسانه ای به بحث و گفتگو پرداخته و مقرر شد تا ستادی در تبریز تشکیل و اقدامات لازم در خصوص برگزاری مسابقات صورت گیرد. 
همچنین با توجه به بازدید که عباس ترابیان، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی از تبریز داشت، مواردی که تا پیش از حضور نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا باید صورت بگیرد و نواقصی که باید رفع شود را مطرح کرد.
گفتنی است؛ مرحله مقدماتی قهرمانی فوتسال  با همکاری و حمایت فدراسیون فوتبال،اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی ، هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی و باشگاه مس سونگون ورزقان تبریز برگزار خواهد شد.
ضمن اینکه عباس ترابیان به عنوان نماینده  فدراسیون فوتبال انتخاب شد تا پیگیریها و اقدامات لازم را در خصوص برگزاری مسابقات و برنامه های پیش رو انجام دهد.
لازم به ذکر است، محمدرضا ساکت، سرپرست دبیر کلی، عباس ترابیان، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی، آرش جابری، دبیر هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، کافی، مدیر عامل باشگاه مس سونگون ورزقان تبریز و مسئولین کمیته های فوتسال، اداری و تشریفات، حراست، پزشکی، روابط عمومی، داوری، بین الملل و IT در این نشست حضور داشتند.