شناسهٔ خبر: 17385835
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا

"برخی مربیان ایرانی با کی‌روش توهین‌آمیز حرف زدند"

عبدالله ویسی: در نیم فصل تجدید قوا کردیم/ خلیل‌زاده بازیکن ماست

سرمربی سپاهان می‌گوید در تعطیلات نیم فصل نخست تجدید قوا کرده اند و آماده نیم فصل دوم شده اند.

به گزارش ایسنا، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر پدیده اظهار کرد: باید ابتدا در گذشت اسطوره انقلاب، آیت‌الله هاشمی ‌رفسنجانی را تسلیت بگویم. درباره تعطیلات باید بگویم که همه تیم‌ها به تجدید قوا پرداختند که ما هم از این قاعده مستثنی نبودیم.

وی افزود: پدیده تیمی خوب است اما با نقل و انتقالاتی که داشتیم امیدواریم بتوانیم از همین هفته نخست نیم‌فصل دوم به بهترین شکل عمل کنیم و مایه خوشحالی هواداران شویم.

ویسی درباره شایعاتی پیرامون بازیکنان تیمش و خروج آنها تصریح کرد: شجاع خلیل زاده بازیکن ماست و ان‌شاءالله پس از این از وی به بهترین شکل استفاده می‌کنیم. همچنین درباره مسعود حسن‌زاده نیز باید تاکید کنم به کار با بازیکنانی مثل عنایتی، مبعلی و حسن‌زاده علاقه دارم. بازیکنانی مثل حسن‌زاده فوتبال را بلدند و نیاز دارند که با یک جهش از حال و هوای فعلی خارج شود. وی بهترین مهاجم ممکن می‌شود.

ویسی درباره سرنوشت عقیلی تصریح کرد: پیش از اینکه به باشگاه سپاهان بیایم از طرف مدیریت، اسامی برخی از بازیکنان را دادند که این بازیکنان با ما نخواهندبود. عقیلی هم در این لیست بود و طبیعتا از وی خبر ندارم. ضمن اینکه تیم را از ابتدای کار جوان کردیم.

وی درباره جام حذفی گفت: به هر حال امید زیادی به صعود داشتیم و تا ۴ تای اول ایران هم آمدیم اما نتوانستیم و این یک مساله تمام‌شده‌است.

ویسی درباره کلاس‌های مربی‌گری برگزارشده توسط فدراسیون فوتبال گفت: اینکه فکر کنیم کلاس‌ها بی‌فایده است اشتباه است. از دانشجو تا مهندس و پروفسور باید تشنه یادگیری باشند، اما فکر می‌کنم بهتر باشد کلاس‌ها به این شکل نباشد و بتوانیم به شکل حضوری با باشگاه‌های دنیا آشنا شویم. قرار است طی چند مرحله این کلاس‌ها برگزار شود و امیدوارم زمان‌بندی آن نیز مناسب‌تر باشد زیرا این روزها دقیقا اوج کار ما درفصل نقل و انتقالات بود.

سرمربی سپاهان درباره برگزاری جلساتی میان کی‌روش و سرمربیان ایرانی گفت: متاسفانه خروجی خوبی از جلسات قبلی حاصل نشد، زیرا برخی از مربیان ایرانی متاسفانه به نحوی توهین‌آمیز با کی‌روش صحبت کردند، به شکلی که وی دانشی کمتر از ما دارد. باید چنین تفکراتی از بین برود و در نهایت همه به فکر تیم ملی باید باشیم که بتوانیم به جام جهانی برویم.

انتهای پیام